Lippotlood / Lipliner | MARIA ÅKERBERG

MARIA ÅKERBERG biedt een op plantaardige ingrediënten gebaseerd lippotlood aan. Het zachte potlood is gemakkelijk aan te brengen en blijft lang zitten. Wil je een lipstick, die lang blijft zitten, breng dan het lippotlood over de hele lippen aan onder je lipstick 
 

  • Het pigment komt van mineralen, zoals bijvoorbeeld ijzeroxide, talk en titaniumdioxide

  • Een op plantaardige ingrediënten gebaseerd potlood met een basis van palm- en kokosnootbomen

  • Het omhulsel is gemaakt van cederhout.

Met een lippotlood kan men contouren aanbrengen. Ook accentueert het de kleur van de lippenstift. Het zorgt ervoor dat de buitenste lijn van de lippen geaccentueerd wordt en zorgt voor de grens ten opzichte van de teint, de kleur van het gezicht.
Voor een feestelijke glans adviseren wij een Lipgloss te gebruiken in combinatie met een Lipliner en een Lip Care Colour Lipstick. 
Wil je een lipstick, die lang blijft zitten, breng dan het lippotlood over de hele lippen aan onder je lipstick.





Bezig met laden...

Een ZOMERCADEAU voor jou! ☀️

Bij een bestelling vanaf € 50 ontvang je een cadeau van MARIA ÅKERBERG.

Kies uit:
• Hand Cream Sweet Breeze (100 ml)
• Eye Makeup Remover (100 ml)


Vermeld je keuze bij 'Opmerkingen' tijdens het afrekenen.
Geen voorkeur opgegeven? Dan verrassen wij je met een cadeau.
 🎁


Geldig t/m 31 juli 2026.